
Кваркини аппараты ATESY КА-350-01
- Бар
- Коды:120776
387 979 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кваркини аппараты ATESY КА-350-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кваркини деп аталатын әртүрлі толтырғыштары бар терең қуырылған нәзік сүзбе шарларын қалыптау және дайындау үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасымен, қолмен қамыр үлестіргішімен және электр жылытқышы бар басқару блогымен жабдықталған. Аппараттың тамақ өнімдерімен жанасатын барлық бөліктері тағамдық тот баспайтын болаттан, корпустық бөлшектері - қоспаланған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кваркиниді қуыру майда (фритюрде) 190 °С температурада жүреді, ол үшін май фритюр ваннасына құйылады және қыздыру элементімен қыздырылады
- Майды қыздыру температурасы қыздыруды басқару блогында орналасқан термостат арқылы реттеледі
- Ауа қуырғыш ваннада май деңгейі (max және min) және май төгетін шүмек бар
- Қол диспенсері стандартты өлшемдегі және салмақтағы кваркиниді пішіндейді, ол қыздырылған майға түсіп, бір жағынан пісірілгенге дейін қуырылады, ал екінші жағынан аспаздық пинцетпен айналдырылады (кваркинидің дайындығы визуалды түрде анықталады, ашық алтын қыртысы дайындықтың белгісі ретінде қызмет етеді. кваркинидің бетінде)
- Диспенсердің пішіні қамырдың диспенсер басына ағуын жеңілдетеді
- Сынақ диспенсерінің түпнұсқа дизайнын ATESY әзірлеген және патенттеген
- Дайын кваркинилерді төсеуге арналған арнайы науа артық майдың қайтадан ваннаға ағып кетуіне мүмкіндік береді, осылайша май шығынын айтарлықтай азайтады
- Ваннадағы арнайы тор өнімнің Тэнде күйіп кетуіне жол бермейді
- Пайдалану оңай - персоналдың арнайы біліктілігін талап етпейді
- Тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы қамыр диспенсері бөлшектеуге және ыдыс жуғышта жууға оңай
Сипаттамалары:
- Кваркинидің диаметрі: 35-тен 40 мм-ге дейін
- Кваркинидің салмағы: 24-тен 25 грамға дейін
- Құйылатын фритюрдің көлемі: 8 л
- Фритюрді қыздыру уақыты 190 °С дейін: ⩾ 25 мин.
- Дозатор мен тұғырық орнатылған кездегі габариттері: 770х515х670 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Кваркини аппараты КА-350-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Қамыр үлестіргішіваннаның көлемі | 16 л |
| Дозатордың сыйымдылығы | 6 л |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 350 дана |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 387 979 ₸


