
Пончик аппараты KAYMAN ПА-200-34 А
- Бар
- Коды:255116
388 732 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пончик аппараты KAYMAN ПА-200-34 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі пішіндегі пончиктерді қыздырылған майға пішіндеу және дайындау үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасынан, қол диспенсерінен, электр жылытқышы бар басқару блогынан және артық майдың ағып кетуіне арналған арнайы саңылаулары бар пончиктерді орналастыруға арналған науадан тұрады. Аппараттың барлық бөліктері AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған шүмек
- Басқару блогындағы термостат
- Ваннаны жылытуға арналған жылытқыш
- Ваннадағы арнайы тор өнімнің Тэнде күйіп кетуіне жол бермейді
- Ваннадағы ең жоғары және ең төменгі деңгейді таңбалау
- Пончиктерді дұрыс пішінде және бірдей салмақта пішіндеуге мүмкіндік беретін диспенсердің түпнұсқа дизайны
- Диспенсерді бөлшектеу және ыдыс жуғышта тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемдері: 400x315x115
- Құйылатын майдың көлемі: 8 л
- Поршеньнің диаметрі: 34 мм
- Майды 190 °С температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Пончиктің салмағы | 30 гр |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Қамыр үлестіргішіваннаның көлемі | 16 л |
| Дозатордың сыйымдылығы | 6 л |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 200 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Ені | 770 мм |
- Бағасы: 388 732 ₸



