
Кваркини КАЙМАН КА-350 А пончик аппараты
- Бар
- Коды:247489
365 408 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кваркини КАЙМАН КА-350 А пончик аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда сүзбе шарларын пішіндеу және дайындау үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасымен, қолмен қамыр үлестіргішімен, электр жылытқышы бар басқару блогымен және дайын өнімді көрсетуге арналған науамен жабдықталған. Аппараттың барлық бөліктері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған шүмек
- Басқару блогындағы термостат арқылы майды қыздыру температурасын реттеу
- Ваннадағы майдың максималды және минималды деңгейін белгілеу
- Бір уақытта дұрыс пішінді және салмағы бірдей екі шарды қалыптастыру
- Қуыруға арналған табада артық қуырғыштың қайтадан ваннаға ағып кетуіне мүмкіндік беретін саңылаулар бар, бұл майды тұтынуды айтарлықтай азайтады
- Диспенсерді бөлшектеу және ыдыс жуғышта тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Құйылатын майдың көлемі: 8 л
- Фритюр ваннасының өлшемі: 400х315х115 мм
- Бір уақытта дайындалатын шарлардың саны: 30
- Майды 190 °С температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 520х550х350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 515 мм |
| Қамыр үлестіргішіваннаның көлемі | 16 л |
| Дозатордың сыйымдылығы | 6 л |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 350 дана |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Ені | 770 мм |
- Бағасы: 365 408 ₸


