
Пончик аппараты KAYMAN ПА-300-34 А
- Бар
- Коды:310894
489 720 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пончик аппараты KAYMAN ПА-300-34 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі пішіндегі пончиктерді қыздырылған майға пішіндеу және дайындау үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасынан, шұңқыр тәрізді бункері бар қол диспенсерінен, 2 құбырлы электр жылытқыштарынан (қыздыру элементтері) және 2 электромеханикалық басқару блоктарынан тұрады. Барлық компоненттер тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштары бар 2 термостат арқылы температураны реттеу
- Бесік жыры түріндегі ажыратқыштар
- Жарықдиодты қыздыру индикаторлары
- Өнімнің қыздырғыш элементтерде күйіп кетуіне жол бермеу үшін ваннадағы арнайы тор
- Ваннадағы фритюрдің максималды және минималды деңгейін таңбалау
- Кез келген консистенциялы қамырдан өнімді дұрыс пішінде және бірдей салмақта пішіндеуге арналған диспенсердің түпнұсқа конструкциясы
- Ыдыс жуғыш машинада компоненттерді жуу мүмкіндігі бар алынбалы, оңай бөлшектелетін диспенсер
- Артық майды ваннаға ағызуға арналған арнайы саңылаулары бар дайын өнімге арналған таба
- Майды төгуге арналған шүмек
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Құйылатын майдың көлемі: 13 л
- Поршеньнің диаметрі: 34 мм
- Ваннаның өлшемдері: 600х315х115 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.3 кг |
| Пончиктің салмағы | 30 гр |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Дозатордың сыйымдылығы | 6 л |
| Қуат | 7.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ваннаның көлемі | 23 л |
| Өнімділік | сағатына 300 дана |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Ені | 970 мм |
- Бағасы: 489 720 ₸


