
Дозаторы бар Grill Master Ф3АПЭ пончик аппараты
- Бар
- Коды:336452
518 677 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3АПЭ пончик аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пончиктерді дайындау үшін пайдаланылады. Модель механикалық жетекпен, диспенсермен, 1 ауа қуырғыш ваннамен, дайын өнімдерге арналған 2 бүйірлік алынбалы жұмыс беттерімен, май төгетін шүмекпен, ауа қуырғыш ваннадағы қорғаныс торымен және 4 аяқпен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрлік үстел үсті моделі
- Термостат және басқару панеліндегі қыздыру элементтерін қосу индикаторы
Қосымша сипаттамалар:
- Фритюр ваннасының өлшемі: 650х450х175 мм
- Дайын өнімдерге арналған алаңдары бар габарит: 1232х804х307 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21604д |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 258 мм |
| Тереңдігі | 736 мм |
| Қамыр үлестіргішіваннаның көлемі | 45-тен 55 л-ге дейін |
| Дозатордың сыйымдылығы | 3 л |
| Қуат | 5.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 500 дана |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 518 677 ₸


