
Hurakan HKN-CHR5 чурроларына арналған аппарат
- Бар
- Коды:312571
166 151 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CHR5 Churros машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қытырлақ таяқшаның арқасында пончик тәрізді дәстүрлі испан десерті - чурро жасау үшін қолданылады. Дайын қамыр бөшкенің үстіне қойылады, содан кейін чурроларды тікелей қуырылған майға сығу үшін тұтқаны айналдырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Дозатордың сыйымдылығы | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 166 151 ₸



