
Hurakan HKN-ADM01 пончиктерге арналған аппарат
- Бар
- Коды:101051
595 727 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ADM01 пончик машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Пончиктердің диаметрі:
- 50 мм
- 70 мм
- 90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Сынақ диспенсерінің кернеуі | 220 Жылы |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 980 мм |
- Бағасы: 595 727 ₸


