
Hurakan HKN-ADM02E пончиктерге арналған аппарат
- Бар
- Коды:168688
531 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ADM02E аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пончиктерді дайындау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Өнімде пончиктерді аудару және шығару түйіні жоқ.
Қосымша сипаттамалар:
- Дозатордың көлемі: 4,7 л
- Пончиктердің диаметрі: 50 / 70 / 90 мм
- Өнімділік: 1 пончик/5-6 сек.
Қаптамадағы габариттері: 1010x460x340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қамыр үлестіргішіваннаның көлемі | 15 л |
| Дозатордың сыйымдылығы | 4.7 л |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 600-ден 720 данаға дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 531 698 ₸


