
Банкеттік жылу арбасы Emperoemp.BQ4
- Бар
- Коды:275377
1 121 185 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP банкет арбасы.BQ4 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жылыту, жылыту және әртүрлі ыстық тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Модель сандық термостаты бар функционалды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ішкі температура индикаторы
- Ылғалдандыру жүйесі
- Жылуды біркелкі бөлу үшін оңтайландырылған ауа айналымы жүйесі
- Магнитті құлып
- Бекітілетін дөңгелектер
Қосымша сипаттамалар:
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Жылу шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Есік түрі | Толық металл |
| Есікті ашу әдісі | Айқарма |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.7 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 582 мм |
| Биіктігі | 1684 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 0-ден 75 °C-қа дейін |
| Тереңдігі | 768 мм |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
- Бағасы: 1 121 185 ₸


