
Банкеттік тоңазытқыш арба Emperoemp.BQ1-S
- Бар
- Коды:275495
1 681 378 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.BQ1-S банкет арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды сақтауға, тасымалдауға және қызмет көрсететін табақтар мен асханаларда салқын ұстауға арналған. Модель сандық термостаты бар функционалды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Престелген табақша ұстағыштары
- Магнитті құлып
- Бекітілетін дөңгелектер
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтықпен: 60 мм
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
*Салқындатқыш шкафтың температуралық режимі есік жабық және қоршаған орта температурасы 43°C дейін көрсетілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131 келі |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 885 мм |
| Деңгейлер саны | 11 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 1 681 378 ₸


