
Банкеттік жылу арбасы Emperoemp.BQ3
- Бар
- Коды:332964
1 062 226 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP банкет арбасы.BQ3 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жылыту, жылыту және әртүрлі ыстық тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Модель сандық термостаты және алынбалы сөресі бар функционалды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ішкі температура индикаторы
- Ылғалдандыру жүйесі
- Магнитті құлып
- Бекітілетін дөңгелектер
- Престелген табақша ұстағыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1245 мм |
| Тереңдігі | 888 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 1.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 70 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Ені | 717 мм |
- Бағасы: 1 062 226 ₸


