
Банкеттік тоңазытқыш арба Emperoemp.BQ2-S
- Бар
- Коды:332969
2 811 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.BQ3-S банкет арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды сақтауға, тасымалдауға және қызмет көрсететін табақтар мен асханаларда салқын ұстауға арналған. Модель сандық термостаты бар функционалды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ішкі температура индикаторы
- Магнитті құлып
- Бекітілетін дөңгелектер
- Престелген табақша ұстағыштары
- Хладагент түрі: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 240 келі |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 885 мм |
| Деңгейлер саны | 11 |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 2 811 769 ₸


