
Emperoemp банкеттік құрама арба EMP.BQ2-6+6HC
- Бар
- Коды:332958
3 501 930 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.BQ2-6+6HC банкет арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды сақтауға, тасымалдауға және қызмет көрсететін табақтар мен гастрономдарда салқын және жылы күйде ұстау үшін қолданылады. Модель ыңғайлы қозғалу үшін функционалды басқару панелімен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температура:
- Салқындату: 4-тен 10 °С-қа дейін
- Жылыту: 65-тен 75 °С-қа дейін
- Оқшаулау: 40 кг/м3
- Көлемі: 1,26 м3
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
- Кабель қимасы: 3х25 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1640 мм |
| Тереңдігі | 1036 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Қуат | 2.05 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 4-тен 75 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатқыш, жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 3 501 930 ₸


