
Банкет арбасы Emperoemp.BQ2
- Бар
- Коды:279001
2 289 176 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP жылу шкафы.BQ2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жылыту, жылыту және әртүрлі ыстық тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Модель сандық термостаты бар функционалды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ішкі температура индикаторы
- Ылғалдандыру жүйесі
- Жылуды біркелкі бөлу үшін оңтайландырылған ауа айналымы жүйесі
- Алмалы-салмалы сөре
- Престелген табақша ұстағыштары
- Магнитті құлып
- Бекітілетін дөңгелектер
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 11х GN 2/1
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Биіктігі | 1803 мм |
| Тереңдігі | 888 мм |
| Қуат | 3.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 70 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Ені | 1352 мм |
- Бағасы: 2 289 176 ₸


