
Emperoemp банкеттік құрама арба EMP.BQ1-12+12HC
- Бар
- Коды:332960
3 802 986 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.BQ1-12+12HC банкет арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды сақтауға, тасымалдауға және қызмет көрсететін табақтар мен гастрономдарда салқын және жылы күйде ұстау үшін қолданылады. Модель ыңғайлы қозғалу үшін функционалды басқару панелімен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температура:
- Салқындату: 4-тен 10 °С-қа дейін
- Жылыту: 65-тен 75 °С-қа дейін
- Оқшаулау: 40 кг/м3
- Көлемі: 1,44 м3
- Полиуретанды оқшаулағыштың тығыздығы: 40 кг/м3
- Кабель қимасы: 3х25 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Есік түрі | Толық металл |
| Есікті ашу әдісі | Айқарма |
| Минималды жұмыс температурасы | 4 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.05 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1115 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 4-тен 75 °C-қа дейін |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Түрі | салқындатқыш, жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
- Бағасы: 3 802 986 ₸


