
Банкеттік жылу арбасы OZTI OBA 70182
- Бар
- Коды:90357
2 000 307 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 7919.70182.00 банкет арбасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда жылытуға, жылы күйде ұстауға және әртүрлі ыстық тағамдарды ұсынуға арналған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Конвекция
- Құрғақ немесе ылғалды ауамен жылыту
- Температураны біркелкі бөлу үшін ауаның төменнен жоғары мәжбүрлі айналымы
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Температура индикаторы бар сандық басқару панелі
- Суға арналған алмалы-салмалы ыдыс
- Көлбеуге қарсы жүйесі бар бағыттағыштар
- Алмалы-салмалы магнитті тығыздағыштар
- HACCP жүйесімен үйлесімді
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмостардың тереңдігі: 100 мм
- Қорғау класы: IP X5
- Шу деңгейі: 60 дБ
- Оқшаулау қалыңдығы: 70 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7919.70182.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 128 келі |
| Биіктігі | 1816 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Деңгейлер саны | 11 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 50-ден 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Ені | 826 мм |
- Бағасы: 2 000 307 ₸


