
Тоңазытқыш банкеттік арба OZTI GNB 500 NMV
- Бар
- Коды:294405
1 578 615 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Банкет арбасы OZTI GNB 500 NMV қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының асүйлерінде және қосалқы үй-жайларында, өндірістік цехтардың қоймаларында салқындатылған өнімдерді сақтау және тасымалдау үшін оңтайлы жағдайларды жасайды. Модель сандық басқару жүйесімен және 3 GN 2/1 сөрелерімен жабдықталған. Арбаның корпусы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Индикациясы және температураны баптауы бар HACCP басқару пульті
- GN2/1 өлшемді ыдыстарға арналған бағыттағыштары бар әмбебап гигиеналық ішкі қаптама
- Арнайы жобаланған ауа құбыры есебінен ауаның тиімді айналымы
- Желдеткіштің автоматты ажыратқышы
- Температураның біркелкі таралуы және жылдам салқындату
- Оқшаулағыш полиуретанды материалда зиянды қосылыстар жоқ
- Оқшаулағыш материалдың 3 қабаты бар ауыстырылатын магниттік тығыздағыш
- Периметрі бойынша соққыға төзімді төсемдер
- Тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелектер
Қосымша сипаттамалар:
- Полиуретанның тығыздығы: 40 кг/м3
- Асқазанның тереңдігі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7919.GNB05.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Биіктігі | 1872 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Деңгейлер саны | 11 |
| Қуат | 0.31 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -5-тен 8 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Ені | 910 мм |
- Бағасы: 1 578 615 ₸


