
Бар станциясы Gastrolux БС 155/S
- Бар
- Коды:90123
1 028 987 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux БС 155/S бар станциясы бар тіреулерін жабдықтауға, олардың өнімді жұмыс істеуіне және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің жұмысын оңтайландыруға арналған. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алмалы-салмалы бөтелкеге арналған рельстер
- Блендерге арналған алмалы-салмалы сөре 500х240 мм, айыр үшін тесігі 50 мм
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тамшы жинағыш 1500 мм
- Асқазанға арналған қалта сыйымдылығы 1500 мм
- Полипропилен тақтасы 325х170 мм
- Полипропилен тақтасы 270х170 мм
- Стақан жуғыш
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | БС-155/С |
| Салмағы (қаптамасыз) | 68.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бар станциясы |
| Есіктердің түрі | есіктер жоқ |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 028 987 ₸


