
Би‑блок POLAIR BM2068
- Бар
- Коды:175859
4 036 067 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR BM2068 орташа температуралы би-блок тамақ өнімдерін өндіру, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында салқындатуға және температураны ұстап тұруға арналған. Модель қашықтан басқару пульті бар контроллерлермен жабдықталған. Жүйенің негізгі тораптарын бірыңғай тоңазытқыш агрегатына қосуға мыс құбырлары арқылы қол жеткізіледі.
Назар аударыңыз! Басқару қалқаны жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Ауа салқындатқыш тоңазытқыш камерада орнатылады
- Компрессорлық-конденсаторлық қондырғы камераның сыртқы қабырғасына немесе одан қашықтықта орнатылуы мүмкін: басқа бөлмеде немесе сыртта
- Жабдықты баптау тоңазытқыш камерасына кірмей-ақ жүзеге асырылады
- Корпустардағы арнайы есіктер жұмыс элементтеріне ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 111 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Тәулігіне энергия тұтыну: 90 кВТ/сағ
- Номиналды ток: 13 А
- Өлшемдері:
- Ауа салқындатқыш: 1488х455х555 мм
- Компрессорлық-конденсаторлық агрегат: 1200х500х1205 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AS402-7.5 / CUM-MLZ030 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 237 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 1205 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 555 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 500 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 455 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 5.36 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | орташа температуралы |
| Салқындату сыйымдылығы | 6.8 кВТ |
| Сыртқы блоктың ені | 1200 мм |
| Ішкі блоктың ені | 1488 мм |
- Бағасы: 4 036 067 ₸


