
Би‑блок POLAIR BB2073
- Бар
- Коды:175943
5 757 706 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы би-блок POLAIR BB2073 арналған салқындату және температураны ұстап тұру тоңазытқыш камераларда тамақ өндірістерінде, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Модель қашықтан басқару пульті бар контроллерлермен жабдықталған. Жүйенің негізгі тораптарын бірыңғай тоңазытқыш агрегатына қосуға мыс құбырлары арқылы қол жеткізіледі.
Назар аударыңыз! Басқару қалқаны жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Ауа салқындатқыш тоңазытқыш камерада орнатылады
- Компрессорлық-конденсаторлық қондырғы камераның сыртқы қабырғасына немесе одан қашықтықта орнатылуы мүмкін: басқа бөлмеде немесе сыртта
- Жабдықты баптау тоңазытқыш камерасына кірмей-ақ жүзеге асырылады
- Корпустардағы арнайы есіктер жұмыс элементтеріне ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді
- Хладагент: R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс диапазоны: -15 -20 °С дейін
- Камераның көлемі: 97 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Тәулігіне энергия тұтыну: 96 кВТ/сағ
- Номиналды ток: 17 А
- Өлшемдері:
- Ауа салқындатқыш: 1488х455х465 мм
- Компрессорлық-конденсаторлық агрегаттың: 1200х500х1205 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AS402-9.0 / CUB-LLZ024 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 226 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 1205 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 465 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 500 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 455 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 5.76 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | төмен температуралы |
| Салқындату сыйымдылығы | 7.33 кВТ |
| Сыртқы блоктың ені | 1200 мм |
| Ішкі блоктың ені | 1488 мм |
- Бағасы: 5 757 706 ₸


