
Екі блокты POLAIR BM2116
- Бар
- Коды:175938
5 072 967 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR BM2116 орташа температуралы би-блок тамақ өнімдерін өндіру, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында салқындатуға және температураны ұстап тұруға арналған. Модель қашықтан басқару пульті бар контроллерлермен жабдықталған. Жүйенің негізгі тораптарын бірыңғай тоңазытқыш агрегатына қосуға мыс құбырлары арқылы қол жеткізіледі.
Назар аударыңыз! Басқару қалқаны жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Ауа салқындатқыш тоңазытқыш камерада орнатылады
- Компрессорлық-конденсаторлық қондырғы камераның сыртқы қабырғасына немесе одан қашықтықта орнатылуы мүмкін: басқа бөлмеде немесе сыртта
- Жабдықты баптау тоңазытқыш камерасына кірмей-ақ жүзеге асырылады
- Корпустардағы арнайы есіктер жұмыс элементтеріне ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді
- Хладагент: R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс диапазоны: -5-тен 5 °С-қа дейін
- Камераның көлемі: 235 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Тәулігіне энергия тұтыну: 137 кВТ/сағ
- Номиналды ток: 18,5 А
- Компрессорлық-конденсаторлық агрегаттың габариттері: 1200х500х1205 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AS402-11.0 / CUM-MLZ048 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 251 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 1205 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 500 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 8.16 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | орташа температуралы |
| Салқындату сыйымдылығы | 11.6 кВТ |
| Сыртқы блоктың ені | 1200 мм |
- Бағасы: 5 072 967 ₸


