
Қол блендері VIATTO VA-HB811
- Бар
- Коды:197960
29 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Viatto VA-HB811 қол блендері тұздықтарды, мусстарды, жеміс-жидек және сүт коктейльдерін дайындауға және шайқауға, сондай-ақ жемістер мен көкөністерді араластыруға және ұсақтауға, үй жағдайында қою пюре, жаңғақ пастасы мен балмұздақ жасауға арналған. Модель жылдамдықты бірқалыпты реттейтін механикалық басқару панелімен жабдықталған. Блендер қондырмасы мен шайқауға арналған көпірткіштің суға батырылатын бөлігі тот баспайтын болаттан, ұсақтағыш пен стақан мөлдір пластиктен жасалған.
Жинақтау:
- Қондырмалар:
- Қондырма-блендер
- Шайқауға арналған көпірткіш
- Ұсақтағыш
- Өлшеуіш бөлімдері бар стақан
Ерекшеліктері:
- Турборежим
- Жылдамдық вариаторы
Қосымша сипаттамалар:
- Ұсақтағыштың сыйымдылығы: 0,5 л
- Стаканның сыйымдылығы: 0,7 л
- Блендер саптамасының ұзындығы: 153 мм
- Желілік кабельдің ұзындығы: 1000 мм
- Қаптамадағы габариттері: 522х470х278 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Блендер түрі | Батыру |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз | Жоқ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.18 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Ұсақтағыш | Иә |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 8800-ден 14000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 255 мм |
- Бағасы: 29 555 ₸


