
Араластырғыш Gemlux GL-PB9200T
- Бар
- Коды:114780
51 168 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Power Blender сериялы Gemlux GL-PB9200T блендері қою қоспалар мен қатты өнімдерді өңдеуге, тұздықтарды, мусстарды, жемістерді, сүт коктейльдерін шайқауға, жемістер мен көкөністерді араластыруға және ұсақтауға, жеке үйлер мен пәтерлерде қою пюре, жаңғақ пастасы мен балмұздақ жасауға арналған. Модель СКД дисплейі бар электронды басқару элементтерімен, жылдамдықты біркелкі реттеумен, қақпақпен, өлшеуіш қақпақпен, итергішпен және резеңкеленген аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, шыны тританнан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алдын ала орнатылған жұмыс режимдері:
- Мұзды жару
- Смузи алу
- Сорпаларды алу
- Тұздықтарды алу
- Көкөністерді ұсақтау
- Автоматты тазалау функциясы бар импульстік режим
- Қауіпсіз өшіру түймесі
- Дірілге төзімді бекітпе
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Мұзды жару | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Ұсақтағыш | Иә |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 2 л |
| Жылдамдық | 32000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | металл |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 51 168 ₸


