
Gemlux GL-BL-899 блендері
- Бар
- Коды:114776
22 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-BL-899 блендері қою қоспалар мен қатты өнімдерді өңдеуге, тұздықтарды, мусстарды, жемістерді, сүт коктейльдерін шайқауға, жемістер мен көкөністерді араластыруға және ұсақтауға, жеке үйлер мен пәтерлерде қою пюре, жаңғақ пастасы мен балмұздақ жасауға арналған. Модельде жылдамдықты біркелкі реттеуге арналған айналмалы қосқыш, қақпақ және өлшеуіш қақпақ бар. Корпус тот баспайтын болаттан, шыны шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алдын ала орнатылған жұмыс режимдері:
- Мұзды жару
- Смузи дайындау
- Автоматты тазалау функциясы бар импульстік режим
- Алынбалы жинақтарды ыдыс жуғышта жууға болмайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Мұзды жару | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.13 кг |
| Биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Ұсақтағыш | Иә |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 175 мм |
- Бағасы: 22 345 ₸


