
Блендер GASTRORAG B-020
- Бар
- Коды:40813
153 060 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG B-020 блендері тұздықтарды, мусстарды, жемістерді, сүтті немесе алкогольді коктейльдерді мұзбен шайқауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністерді араластыруға және ұсақтауға арналған. Модель СКД дисплеймен, 2 толқынды режиммен, таймермен және өлшеуіш қақпақпен жабдықталған. 6 жүзі бар пышақ тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 16000-нан 38000 айн/мин дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Импульстік режиммұз ұсатқышқуаттылығы | 1.5 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2 л |
| Жылдамдық (макс.) | 38000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Әмбебап |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 153 060 ₸


