
VIATTO VA-BL2225B блендері
- Бар
- Коды:128364
108 435 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-BL2225B блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді ұнтақтауға және әртүрлі коктейльдер, смузилер, фраппелер, соустар, жеміс-көкөніс пюресі мен мусстарды дайындауға арналған. Модель жылдамдық вариаторы бар механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы қара түсті пластиктен, шынысы мөлдір тританнан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158047 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Импульстік режимқуаттылық | 2.2 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | тритан |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2.5 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2.5 л |
| Жылдамдық (макс.) | 28000-нан 35000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 108 435 ₸


