
VIATTO VA-BL1899R блендері
- Бар
- Коды:128360
94 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-BL1899R блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді ұнтақтауға және әртүрлі коктейльдер, смузилер, фраппелер, соустар, жеміс-көкөніс пюресі мен мусстарды дайындауға арналған. Модель жылдамдық вариаторы бар механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы қызыл түсті пластиктен, шынысы мөлдір тританнан, пышағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 6 жұмыс бағдарламасы
- 6 аса өткір жүздерден тұратын пышақ
- Жарықдиодты-жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158043 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Импульстік режимқуаттылық | 1.8 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2.2 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2.2 л |
| Жылдамдық (макс.) | 28000-нан 35000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 94 080 ₸


