
VIATTO VA-BL152 блендері
- Бар
- Коды:220275
57 268 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-BL152 блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді ұнтақтауға және әртүрлі коктейльдер, смузилер, фраппелер, соустар, жеміс-көкөніс пюресі мен мусстарды дайындауға арналған. Модель жылдамдықты бірқалыпты реттейтін механикалық басқару панелімен жабдықталған. Шыны мөлдір пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.266 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Импульстік режимқуаттылық | 1.5 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2 л |
| Жылдамдық (макс.) | 20000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 57 268 ₸


