
VIATTO IB450AV блендеріне арналған бұлғауыш
- Бар
- Коды:306055
75 055 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO IB450AV бұлғағышы VA-IB450AV қол блендерімен бірге қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайларында тағамдарға арналған әртүрлі ингридиенттерді шайқау үшін пайдаланылады. Өніммен жанасатын барлық компоненттер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Саптаманың ұзындығы: 250 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бөлшектердің түрі | Венчик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VA-WIK250-U |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.88 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.2 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 118 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын.болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 118 мм |
- Бағасы: 75 055 ₸


