
Hurakan HKN-BLW2 сұр блендері
- Бар
- Коды:60548
56 858 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BLW2 блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 23000-нан 26000 айн/мин дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 430х580х660 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.2 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Импульстік режимқуаттылық | 1.2 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2 л |
| Жылдамдық (макс.) | 26000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 205 мм |
- Бағасы: 56 858 ₸


