
Hurakan HKN-BLW3 блендері қызыл
- Бар
- Коды:221711
87 529 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HHKN-BLW3 блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сүт және жеміс коктейльдерін, смузилерді, фраппелерді дайындауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 460х370х330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 455 мм |
| Тереңдігі | 354 мм |
| Импульстік режиммұз ұсатқышқуаттылығы | 1.3 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2.5 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бар |
| Ені | 329 мм |
- Бағасы: 87 529 ₸


