
Араластырғыш Hurakan HKN-HBH830
- Бар
- Коды:103344
123 208 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HBH830 блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель су өткізбейтін басқару панелімен, таймермен, қызып кетуден қорғаумен, 4 болат жүзі бар пышақпен және сымды ұйымдастырушымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179210 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.36 кг |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Импульстік режиммұз ұсатқышқуаттылығы | 1.6 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 3.9 л |
| Бір құмыраның көлемі | 3.9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 123 208 ₸


