
Араластырғыш Hurakan HKN-HBH850 PRO
- Бар
- Коды:93461
237 100 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HBH850 PRO блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель су өткізбейтін басқару панелімен, автоматты таймермен жабдықталған 30 / 60 / 90 секунд, қызып кетуден қорғайтын, 4 болат жүзі бар пышақ және сымды ұйымдастырушы. Дыбысты жұтатын қаптама мен пластикалық қалқан жабдықтың жұмысы кезінде шуды азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.82 кг |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Импульстік режимдыбысты жұтатын қаптамақуаттылығы | 0.95 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 1.5 л |
| Бір құмыраның көлемі | 1.5 л |
| Жылдамдық (макс.) | 38000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 237 100 ₸



