
Араластырғыш Hurakan HKN-HBH900 PRO
- Бар
- Коды:319225
193 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HBH900 PRO блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель электромеханикалық басқару панелімен, СКД экранымен, 10 секундтан 180 секундқа дейінгі таймермен, жоғары сапалы болат пышақпен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Тостаған поликорбанаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Жылдамдық саны | 10 |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Құмыралар саны | 1 |
| Құмыра материалы | пластик |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір құмыраның көлемі | 1.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 193 478 ₸


