
Араластырғыш Hurakan HKN-HBH750
- Бар
- Коды:103341
149 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HBH750 блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель құмыраның ішіндегісін ыңғайлырақ құюға арналған шүмекпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179209 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.89 келі |
| Биіктігі | 599 мм |
| Тереңдігі | 219 мм |
| Импульстік режиммұз ұсатқышқуаттылығы | 1.6 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 3.9 л |
| Бір құмыраның көлемі | 3.9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бар |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 239 мм |
- Бағасы: 149 555 ₸


