
Блендер Hurakan HKN-HBH850 қара
- Бар
- Коды:352757
158 055 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HBH850 блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель таймермен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Дыбысты жұтатын қаптама және пластикалық экран жабдықтың жұмысы кезінде шуды азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.59 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Импульстік режимдыбысты жұтатын қаптамақуаттылығы | 1.8 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2.7 л |
| Бір құмыраның көлемі | 2.7 л |
| Жылдамдық (макс.) | 28000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бар |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 158 055 ₸


