
Араластырғыш Hurakan HKN-HBH850M PRO
- Бар
- Коды:261180
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HBH850M PRO блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерге, пюре сорпаларына, кремдерге және мусстарға арналған барлық ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель электромеханикалық басқару панелімен, автоматты таймермен жабдықталған 30 / 60 / 90 секунд, жоғары сапалы болат пышақпен және қызып кетуден қорғаумен. Дыбысты жұтатын қаптама шу деңгейін 80%-ға дейін төмендетуге мүмкіндік береді. Тостаған поликорбанаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.82 кг |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Импульстік режимдыбысты жұтатын қаптамақуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Құмыралар саны | 1 |
| Құмыра материалы | пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір құмыраның көлемі | 2 л |
| Жылдамдық (макс.) | 4000-нан 38000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас үй |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


