
Бликсер Robot Coupe Blixer 5-2V
- Бар
- Коды:173768
2 409 425 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Бликсер Robot Coupe Blixer 5-2V ауруханаларда, қонақүйлерде, мейрамханаларда, санаторийлерде, қарттар үйлерінде, фабрика-асүйлерде және т.б. ет, балық, көкөніс және жеміс пюресі, сорпа, кілегей дәмдеуіштері, тұздықтар, сондай-ақ өсімдіктерді, тұқымдарды, таблеткаларды, ұнтақтарды ұнтақтау, араластыру-гомогенизациялау және фармацевтикалық және химиялық зертханаларда кремдер, пасталар, жақпа дайындау үшін қолданылады. Модель бір пішіндегі блендер мен кескіш-миксер болып табылады, жұмыс барысында ингредиенттерді қосуға мүмкіндік беретін герметикалық қақпақпен жабдықталған. Қозғалтқыштың тірегі металдан, тостаған Soft-Touch тұтқасы бар тот баспайтын болаттан, қозғалтқыш білігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған алынбалы қақпағы бар тот баспайтын болаттан жасалған тістелген пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Асинхронды қозғалтқыш:
- Шарикті мойынтіректерге орнатылған, бұл оның дыбыссыз жұмыс істеуін және дірілдің болмауын қамтамасыз етеді
- Қозғалтқыш білікке және пышаққа тікелей жалғанған, күрделі жетек жүйесі жоқ
- Қуат шығысының артуы
- Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді: тозатын бөлшектердің болмауы
- Кері санақ және секундомері бар таймер
- Алынбалы қырғыш ыдыстың бүйірлері мен қақпағын тазалап, өнімді жұмыс аймағына қайтарады
- Тостаған пішінінің арқасында көлемнің 2/3 бөлігіне дейін жүктеу
Қосымша сипаттамалар:
- Салмағы 0,2 кг порциялардың өнімділігі: 3-тен 20-ға дейін
- Максималды жүктеме: 3,8 кг
- Жылдамдық: 1500 / 3000 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5-2V 33259/E1347 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 540 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Импульстік режимқораптың материалы | металл |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Сыйымдылық материалы | Металл |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 5.9 л |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 2 409 425 ₸







