
Бликсер Robot Coupe Blixer 3
- Бар
- Коды:19916
1 198 739 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe Blixer 3 бликсері ауруханаларда, қонақүйлерде, мейрамханаларда, санаторийлерде, қарттар үйлерінде, фабрика-асүйлерде және т.б. ет, балық, көкөніс және жеміс пюресі, сорпа, кілегей дәмдеуіштері, тұздықтар, сондай-ақ өсімдіктерді, тұқымдарды, таблеткаларды, ұнтақтарды ұнтақтау, араластыру-гомогенизациялау және фармацевтикалық және химиялық зертханаларда кремдер, пасталар, жақпа дайындау үшін қолданылады. Аппарат бір түрдегі блендер мен куттер-миксерден тұрады.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған алынбалы қақпағы бар тістелген пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Асинхронды қозғалтқыш:
- Тот баспайтын болаттан жасалған білік
- Шарикті мойынтіректерге орнатылған, бұл оның дыбыссыз жұмыс істеуін және дірілдің болмауын қамтамасыз етеді
- Қарқынды жұмысқа арналған өнеркәсіпте жасалған қозғалтқыш жоғары сенімділікпен және ұзақ мерзімділікпен сипатталады
- Қуат шығысының артуы
- Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді: тозатын бөлшектердің болмауы (щеткаларсыз)
- Тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Поликарбонатты герметикалық қақпақ оңай бөлшектелетін және тазаланатын алынбалы қырғышпен
- Тостаған пішінінің арқасында көлемнің 2/3 бөлігіне дейін жүктеу
Қосымша сипаттамалар:
- Салмағы 0,2 кг порциялардың өнімділігі: 2-ден 10-ға дейін
- Сұйықтықтың сыйымдылығы: 2 л
- Жылдамдық: 3000 айн/мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- Ұсақ тісті пышақ 27447
- Ұсақ тісті пышақ 27074
- Толықтырулар:
- Бликсерге арналған жиынтық 27337
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33197 Blixer 3D (33197) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Импульстік режимқораптың материалы | пластик |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Сыйымдылық материалы | Металл |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 3.7 л |
| Өнімділік | операция үшін 0,3-тен 2 кг-ға дейін |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 1 198 739 ₸










