
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-1/2,5
- Бар
- Коды:30402
264 925 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-1/2,5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі ресейлік дөңгелек құймақтарды пісіру үшін қолданылады. Модель қуыру бетінің температурасын реттеуге мүмкіндік беретін термостат тұтқасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті ыстыққа төзімді шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне жағуға арналған ағаш шпатель және құймақтарды айналдыруға арналған шпатель кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімді шойыннан жасалған қуыру беті құймақтардың бүкіл беті бойынша сапалы және біркелкі қуырылуына кепілдік береді, жоғары жабыспайтын қасиеттерді және механикалық зақымдарға төзімділікті қамтамасыз етеді
- Бетті жылыту төменде орналасқан қыздыру элементімен жүзеге асырылады
- Аппараттың конструкциясы жұмыс барысында тамақ өнімдерімен жанасатын барлық беттер мен тораптарды мұқият гигиеналық өңдеуге мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Құймақтардың өнімділігі: 30 дана/сағ
- Құймақты дайындау уақыты: 2 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Құймақ аппараты Масленица БА-1/2.5 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 444 мм |
| Диаметрі | 360 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 406 мм |
- Бағасы: 264 925 ₸


