
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-2/5
- Бар
- Коды:20427
470 305 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-2/5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі ресейлік дөңгелек құймақтарды пісіру үшін қолданылады. Модель қуыру беттерінің температурасын реттеуге мүмкіндік беретін 2 температура реттегішінің тұтқаларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беттері ыстыққа төзімді шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне жағуға арналған ағаш шпатель және құймақтарды айналдыруға арналған шпатель кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімді шойыннан жасалған қуыру беттері құймақтардың бүкіл беті бойынша сапалы және біркелкі қуырылуына кепілдік береді, жоғары жабыспайтын қасиеттерді және механикалық зақымдарға төзімділікті қамтамасыз етеді
- Беттерді жылытуды төменде орналасқан жылытқыштар жүзеге асырады
- Қуыру беттерінің температурасын тәуелсіз реттеу
- Аппараттың конструкциясы жұмыс барысында тамақ өнімдерімен жанасатын барлық беттер мен тораптарды мұқият гигиеналық өңдеуге мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Құймақтардың өнімділігі: 60 дана/сағ
- Құймақты дайындау уақыты: 2 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | БА-2/5 "Масленица" |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 444 мм |
| Диаметрі | 360 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 806 мм |
- Бағасы: 470 305 ₸


