
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-1-400-02
- Бар
- Коды:124032
266 393 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-1-400-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі ресейлік құймақтарды дөңгелек пішінде пісіру үшін қолданылады. Модель қуыру бетінің температурасын реттеуге мүмкіндік беретін термостат тұтқасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті ыстыққа төзімді шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған шпатель және құймақтарды айналдыруға арналған шпатель кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құймақ және басқа да өнімдер тікелей қуыру бетінде дайындалады
- Бетті жылыту төменде орналасқан қыздыру элементімен жүзеге асырылады
- Құймақтарды бүкіл беті бойынша біркелкі қызартып пісіру
- Жабыспайтын қасиеттері жоғары
- Механикалық зақымдануларға төзімділік
- Қуыру бетінің шеті дөңгелектенеді, бұл құймақ піскен кезде қамырдың ағып кетуіне жол бермейді
- Жұмыс барысында тамақ өнімдерімен жанасатын барлық беттер мен тораптарды гигиеналық өңдеудің ыңғайлылығы мен жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Құймақтардың өнімділігі: 30 дана/сағ
- Құймақты дайындау уақыты: 2 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Құймақ аппараты Масленица БА-1-400-02 / Құймақ аппараты Масленица БА-1-400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 446 мм |
- Бағасы: 266 393 ₸


