
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-2-400-02
- Бар
- Коды:124033
498 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы ATESY Масленица БА-2-400-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі ресейлік құймақтарды дөңгелек пішінде пісіру үшін қолданылады. Модель қуыру беттерінің температурасын реттеуге мүмкіндік беретін 2 температура реттегішінің тұтқаларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беттері ыстыққа төзімді шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған шпатель және құймақтарды айналдыруға арналған шпатель кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құймақ және басқа да өнімдер тікелей қуыру беттерінде дайындалады
- Беттерді жылытуды төменде орналасқан жылытқыштар жүзеге асырады
- Құймақтарды бүкіл беті бойынша біркелкі қызартып пісіру
- Жабыспайтын қасиеттері жоғары
- Механикалық зақымдануларға төзімділік
- Қуыруға арналған беттердің шеттері дөңгелектенеді, бұл құймақ піскен кезде қамырдың ағып кетуіне жол бермейді
- Жұмыс барысында тамақ өнімдерімен жанасатын барлық беттер мен тораптарды гигиеналық өңдеудің ыңғайлылығы мен жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Құймақтардың өнімділігі: 60 дана/сағ
- Құймақты дайындау уақыты: 2 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Құймақ аппараты Масленица БА-2-400-02 / Құймақ аппараты Масленица БА-2-400-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 886 мм |
- Бағасы: 498 824 ₸


