
Құймақ жасаушы GASTRORAG HCM-2
- Бар
- Коды:83344
174 225 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HCM-2 құймақ жасаушысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель жабыспайтын жабыны бар пластинамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | болат |
| Қуат | 6 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 174 225 ₸


