
Құймақ жасаушы GASTRORAG HCM-1
- Бар
- Коды:83343
105 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HCM-1 құймақ жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель жабыспайтын жабыны бар пластинамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | болат |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 105 428 ₸


