
Құймақ жасаушы KAYMAN БЭ-1-360 А
- Бар
- Коды:234028
254 607 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН БЭ-1-360 А құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель төменгі жағында орналасқан қыздыру элементімен және термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті ыстыққа төзімді шойыннан жасалған, ол жоғары жабыспайтын қасиеттерді және механикалық зақымға төзімділікті қамтамасыз етеді.
Жеткізу көлеміне қамырды таратуға арналған ағаш шпатель және құймақтарды айналдыруға арналған шпатель кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:: 30 дана/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 444 мм |
| Диаметрі | 360 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 406 мм |
- Бағасы: 254 607 ₸


