
Құймақ жасаушы Remta KR1
- Бар
- Коды:115537
192 616 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta KR1 құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақ пісіруге арналған. Модель термостатпен және қосу индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті тефлон жабыны бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 2-ден 3 минутқа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Құрылғы түрі | Құймақ пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 192 616 ₸


