
Құймақ жасаушы Remta KR5
- Бар
- Коды:128967
189 752 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta KR5 құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақ пісіруге арналған. Модель термостатпен және қосу индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті тефлон жабыны бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 2-ден 3 минутқа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Құрылғы түрі | Құймақ пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 189 752 ₸


