
Remta KR4 газды құймақ салғыш
- Бар
- Коды:128984
411 741 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta KR4 құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақ пісіруге арналған. Модель термостатпен және қосу индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті тефлон жабыны бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 2-ден 3 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | KR 4Z |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | газ |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 5.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: 411 741 ₸


