
VIATTO HCM-1 құймақ ыдысы
- Бар
- Коды:157704
110 693 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HCM-1 құймақшасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында мінсіз пішінді және қалыңдықтағы порцияланған құймақтарды пісіруге арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Қуыру беті жабыспайтын жабыны бар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды таратуға арналған Т-тәрізді шпатель кіреді.
Электр желісіне қосуға арналған штепсель жеткізу жиынтығына кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 580х510х315 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 110 693 ₸


